Teneryfa - wideo blog o podróżach
Europa Hiszpania Teneryfa Vlog

Teneryfa samochodem – co warto zobaczyć? – wideo blog o podróżach

Bardzo lubimy zwiedzać takie miejsca jak Teneryfa na własną rękę wynajętym samochodem. Daje to nam pełną swobodę w planowaniu dnia. Jeżeli jakieś miejsce nam się bardziej podoba to zostajemy na dłużej. A jeżeli uznajemy, że już wszystko zobaczyliśmy to ruszamy dalej. I tak było tym razem. Postanowiliśmy zwiedzić miasta północnego wybrzeża Teneryfy, Buenavista del Norte, Garachico i kończąc zwiedzanie w Icod de los Vinos. Naturalne baseny jak czy słynne drzewo smocze El Drago? Sprawdźcie co warto zobaczyć i jaka jest nasza rekomendacja.

Zapraszamy na relację wideo z naszego kanału na YouTube. Będzie nam bardzo miło jeżeli zostawisz subskrypcję. Zachęcamy do oglądania również naszych innych filmów.

Film z naszego wideo bloga podróżniczego

reklama: Spóźniony lub odwołany lot? Walcz o swoje:

AirCashBack - odszkodowania od linii lotniczych

po reklamie – dziękujemy

Jeżeli poszukujesz więcej informacji o Garachico, Icod de los Vinos czy Buenavista del Norte to powinien zainteresować Cię ten wpis – Północna Teneryfa – zwiedzanie samochodem na własną rękę cz.1 oraz Północna Teneryfa – zwiedzanie samochodem na własną rękę cz.2 gdzie znajdziesz informacje o Puerto de la Cruz, La Laguna, La Orotava i Santa Cruz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2 × 1 =