O nas

Prosto o podróżach - dowiedz się, kim są autorzy bloga

 

Cześć! Bardzo nam miło, że tu trafiłeś i chcesz poświęcić chwilę na poznanie nas.

Mam na imię Sylwia i razem z mężem Michałem tworzę to miejsce z myślą o wszystkich, którzy podobnie jak my kochają podróże. Nasz autorski kanał YouTube oraz blog Prosto o podróżach to miejsca, gdzie znajdziesz szereg przydatnych i praktycznych informacji dotyczących podróżowania. Jeśli przy okazji zainspirujemy Cię do wakacyjnych wyjazdów, będzie to dla nas ogromny zaszczyt.

Pomysł na Prosto o podróżach narodził się kiedy przygotowywaliśmy się do kolejnej wyprawy. Czytając dziesiątki blogów, poradników i stron komercyjnych stwierdziliśmy, że można się w tym wszystkim pogubić i koniec końców turysta jest zdany sam na siebie, ewentualnie na rezydenta biura podróży. A przecież o podróżach można mówić i pisać prosto, merytorycznie oraz ciekawie zarazem…  Postanowiliśmy więc, że stworzymy coś swojego, gdzie będziemy mogli podzielić się naszą pasją, wiedzą i doświadczeniem w prostej, przystępnej formie. Do tego doszły nasze zainteresowania związane z tworzeniem filmów i nowoczesnymi mediami. I tak własnie powstało Prosto o podróżach.

Zapraszamy na nasze profile na Facebook’u i Instagram’ie.

Prosto o podróżach to porady, ciekawostki i inspiracje

A, i jeszcze jedno! Naszym wspólnym hobby jest także żeglarstwo, więc jak spotkasz nas na Mazurach to możesz nam pomachać. Będzie nam bardzo miło  Kochamy Krainę Wielkich Jezior, dlatego ten temat również będzie u nas często gościł. Pływamy z psem Cynamonem.

 

Gorąco pozdrawiamy,

Sylwia i Michał

 

 

 

Instagram @prosto_o_podrozach