Prosto o podróżach Sylwia i Michał

O nas

Prosto o podróżach – blog i kanał YouTube Sylwii i Michała

Cześć! Witaj na naszym blogu!

Mam na imię Sylwia i razem z Michałem tworzę to miejsce z myślą o wszystkich, którzy podobnie jak my kochają podróże. Nasz autorski kanał YouTube oraz blog podróżniczy “Prosto o podróżach” to miejsca, gdzie znajdziesz szereg przydatnych i praktycznych informacji dotyczących ciekawych miejsc oraz podróżowania w ogóle. Jeśli przy okazji zainspirujemy Cię do wakacyjnych wyjazdów w miejsca, które odwiedziliśmy, będzie to dla nas ogromny zaszczyt.

 

Jak zaczęliśmy naszą przygodę z blogiem?

Pomysł na Prosto o podróżach narodził się z pasji do zwiedzania pięknych miejsc oraz chęci tworzenia czegoś co będzie ciekawe i przydatne dla innych a jednocześnie rozwijające dla nas. Postanowiliśmy więc, że zrobimy coś swojego, gdzie będziemy mogli podzielić się naszą pasją, wiedzą i doświadczeniem w prostej, przystępnej formie. Do tego doszły nasze zainteresowania związane z tworzeniem filmów i nowoczesnymi mediami. I tak własnie powstało Prosto o podróżach. Najpierw fan page na Facebook, potem kanał YouTube a od niedawna ten blog o podróżach. Mamy nadzieję, że Ci się tutaj spodoba i zostaniesz z nami na dłużej!

pozdrawiamy,

Sylwia i Michał

 

Nasze zaprzyjaźnione blogi podróżnicze i nie tylko

Chętnie dzielimy się wiedzą na temat prowadzenia bloga czy robienia filmów z pasjonatami takimi jak my. Jeżeli masz bloga podróżniczego lub związanego z szeroko pojętą branżą turystyczną i chcesz się wymienić linkami i poznać to zapraszamy do kontaktu.

 

Polecamy nasze zaprzyjaźnione blogi (kolejność alfabetyczna):

 

Znajdziecie nas również na:

zBLOGowani.pl

Najlepsze Blogi