Airplane take off
Porady

Pierwszy lot samolotem – poradnik dla orłów i nielotów

Wakacje tuż tuż! Przed nami szał pakowania, realizacja marzeń dotyczących zakupionych wcześniej wycieczek do egzotycznych krajów, kupowanie popularnych “lastów”… Warto się w tym momencie zatrzymać i przejrzeć listę tego co trzeba zabrać na lotnisko, o której się stawić do odprawy, sprawdzić co zrobić aby spełnić obowiązek wizowy. Dla wszystkich tych, którzy pierwszy raz lecą samolotem oraz dla starych wyjadaczy przygotowaliśmy z Sylwią jakiś czas temu na naszym kanale mini poradnik dotyczący kilku prostych zasad, które pozwolą Wam zapanować nad przedwyjazdowym chaosem. Zapraszamy na film!

AirCashBack - uzyskaj odszkodowanie za opóźniony lub odwołany lot

Pierwszy lot samolotem – poradnik dla każdego

A co jeżeli lot się opóźni?

Korzystając z okazji przypominamy o ofercie portalu AirCashBack, który skutecznie dochodzi odszkodowań za opóźnione, odwołane loty, które odbyły się nawet do kilku lat wstecz. Jesteśmy ich partnerem. Znamy, korzystamy, polecamy:) Walcie jak w dym;)

3 Responses

  1. Warto również monitorować opóźnienia lotów na stronie bądź w aplikacji. Dzięki temu będziemy mogli zająć czołowe miejsce na lotnisku, bądź przyjechać później w przypadku, kiedy otrzymamy komunikat o opóźnieniu lotu.

  2. Pamiętam swój pierwszy lot samolotem. W pierwszą stronę chciałem “zakozaczyć” i z lękiem wysokości usiadłem przy oknie na skrzydle. To był błąd, ponieważ całą drogę musiałem patrzeć na korytarz samolotu, aby nie dostać zawału 😀

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

czternaście + siedemnaście =