Współpraca

Współpraca z blogiem podróżniczym

Prosto o podróżach to blog oraz kanał YouTube o charakterze inspirująco – poradnikowym. Naszą ambicją jest pokazywanie miejsc wartych odwiedzenia, oraz tworzenie treści, które są i będą długo przydatne dla naszych czytelników i widzów, którzy planują wypoczynek lub zwiedzanie. Nasi fani to podobnie jak my osoby, które w podróży cenią sobie komfort, korzystają z ofert biur podróży lub na bliższych destynacjach z tanich linii lotniczych i serwisów bookingowych. Są odpowiedzialnymi turystami, którzy chętnie samodzielnie eksplorują region swoich wakacji np. wypożyczonym samochodem. Więcej dowiesz się na stronie o nas. Jeżeli podobnie jak my przy swoich produktach i usługach stawiasz na #jakość to zapraszamy do współpracy na blogu, kanale lub w naszych mediach społecznościowych.

napisz do nas na:

prostoopodrozach{at}gmail.com

lub przejdź do formularza

Media Prosto o podróżach

Blog

Nasz blog w lutym 2020 odwiedziło 5.500 użytkowników. W rankingu CroLove.pl znaleźliśmy się na 213 miejscu na 907 blogów podróżniczych . Nieźle, przy 53 wpisach...

Kanał YouTube

Na naszym kanale mamy 3.000 subskrybentów a nasze filmy zajmują najwyższe miejsca w wyszukiwarce. W lipcu 2019 nasze filmy obejrzano 50.000 razy a mamy ich zaledwie 38.

Facebook

Na Facebooku mamy już 11.500 fanów. Zostaniesz jednym z nich?
W czerwcu 2019 dotarliśmy z naszym filmem z Korfu do 72.000 użytkowników a post udostępniono 377 razy.

Dotychczas współpracowaliśmy m.in. z:

Co możemy razem zrobić:

To tylko przykłady tego co możemy razem wykonać. Ogranicza nas jedynie wyobraźnia a tej nam nie brakuje…